Sukces Nikodema

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że uczeń klasy 2a, Nikodem Gałkowski, otrzymał prestiżowe powołanie do Reprezentacji U0 (rocznik 2015 i młodsi), w ramach projektu Polish Soccer Skills. To ogromne wyróżnienie zarówno dla Nikodema, jak i dla naszej szkoły.

Nikodem został wyselekcjonowany do reprezentacji na podstawie badań potencjału, w których przetestował swoje umiejętności w ramach programu Soccer Skills PRO ID. Powołanie do tej reprezentacji jest zarezerwowane wyłącznie dla tych, którzy wykazali ogromny potencjał piłkarski i motoryczny, podczas obozów organizowanych przez Polish Soccer Skills w 2023 roku.

Reprezentacja Polski Soccer Skills, to wyjątkowy projekt, mający na celu wspieranie i promowanie najbardziej obiecujących talentów. W dniu 16 października 2023 roku Nikodem wziął udział w uroczystości inauguracji reprezentacji na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Już w styczniu czeka go krajowe zgrupowanie w Centralnym Ośrodku Sportu, Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, a na wiosnę zagraniczne zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills.

Cała społeczność szkolna życzy Nikodemowi wielu sukcesów na nowej drodze piłkarskiej. Jesteśmy dumni z jego osiągnięć i wiemy, że z determinacją i pasją osiągnie wiele w swojej sportowej karierze.