O placówce

• mgr Małgorzata Cis - wicedyrektor szkoły

• mgr Grażyna Hołota - wicedyrektor szkoły

Sekretariat

• Sercem szkoły jest sekretariat, w którym można uzyskać wszelkie informacje i zapisać dziecko do szkoły.

Pedagog szkolny

• Pomocą w sprawach wychowawczych, dydaktycznych i rodzinnych służy uczniom, rodzicom i nauczycielom pedagog szkolny.

Korytarze szkolne

• Korytarze szkolne są widne, przestronne i ukwiecone.

• Na przerwie można zagrać w cymbergaja lub w piłkarzyki, a także dowiedzieć się wiele o życiu szkoły, oglądając ekspozycje na tablicach informacyjnych i fotoreportaże na antyramach.

Klasopracownie

• Młodsze dzieci uczą się w ładnych, kolorowych i dobrze wyposażonych klasach.

• Dla starszych przeznaczone są klasopracownie: przyrodnicze, matematyczne, językowe, historyczna i plastyczna.

• Mamy również dwie pracownie informatyczne oraz nową, świetnie wyposażoną i często wykorzystywaną salę multimedialną z tablicą interaktywną.

• Zadbaliśmy o to, by uczniowie siedzieli w ławkach dostosowanych do ich wzrostu.

Obiekty sportowe

• Lekcje wychowania fizycznego odbywają się w dwóch salach gimnastycznych lub na kompleksie boisk Orlik 2012.

Biblioteka szkolna

• W szkolnej bibliotece można wypożyczyć ciekawą książkę, a wiedzę pogłębić w czytelni, korzystając z Multimedialnego Centrum Informacji.

Świetlica

• Rodzice mogą powierzyć młodsze dzieci pod opiekę pań ze świetlicy, które zapewniają pomoc przy odrabianiu lekcji oraz ciekawe spędzenie czasu.

"Kraina zabaw"

• Dla najmłodszych uczniów została otwarta sala rekreacyjna "Kraina zabaw".

• Chętni rodzice mogą wykupić obiady dla dzieci w stołówce szkolnej.