Kiermasz ozdób świątecznych

Listopad był miesiącem bardzo pracowitym dla uczniów klas trzecich, przebywających w świetlicy szkolnej. Na zajęciach świetlicowych przygotowywali stroiki świąteczne, które można było kupić podczas kiermaszu w dniach 1, 4 i 5 grudnia. Nabywcami ozdób byli nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do naszej szkoły. Zebrano 1 548 zł.

Część pieniędzy przeznaczono na potrzeby innowacyjnej imprezy "Noc w świetlicy" (sfinansowanie kolacji, śniadania, przekąsek oraz napojów dla dzieci nocujących w szkole). Pozostałe pieniądze, tj. 1 000 zł zostały przekazane na szczytny cel! Nasi uczniowie zdecydowali, by zarobione pieniądze wsparły XXIII edycję Szlachetnej Paczki.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji kiermaszu a dzieciom za kreatywną pracę przy wykonywaniu stroików. Kiermasz i imprezę "Noc w świetlicy" przygotowały nauczycielki: Danuta Mazurek i Sylwia Kwietniewska.