Noc w Świetlicy

Każde dziecko marzy o niezapomnianych przygodach! Wsłuchując się w pomysły naszych podopiecznych, uczęszczających do świetlicy, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu imprezy "Noc w świetlicy". Zanim nastąpił kulminacyjny punkt - nocna impreza, dzieci z klas trzecich musiały się troszkę postarać! W listopadzie podczas przygotowywały stroiki świąteczne. Następnie podczas kiermaszu uczniowie sprzedawali wykonane ozdoby. Podczas imprezy, z 13 na 14 grudnia 2023 r., nie zabrakło gier i zabaw ruchowych w sali gimnastycznej. W sportowej części wydarzenia uczestniczyła wicedyrektor Anna Kuśmierz. Po kolacji i wieczornej toaletce dzieci przygotowały sobie miejsca do spania, a następnie obejrzały świąteczny hit - "Kevin sam w domu". Rano, uczestnicy wydarzenia zjedli śniadanie i pełni pozytywnych emocji oraz nocnych wrażeń udali się na lekcje. W przeprowadzeniu imprezy pomagali rodzice. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc.

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie "Nocy w świetlicy" - Danuta Mazurek i Sylwia Kwietniewska.