Bal karnawałowy

W karnawałowej atmosferze zorganizowano, 16 stycznia 2024 r., coroczny bal dla uczniów klas I-III. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały tego wydarzenia. O oprawę muzyczną zadbał DJ Patryk, który doskonale dostosował repertuar do oczekiwań najmłodszych uczestników balu. Sala gimnastyczna zamieniła się w magiczną przestrzeń dzięki pięknym dekoracjom, kolorowym światłom i dyskotekowej kuli, które stworzyły niezapomniany klimat. To właśnie na tej niepowtarzalnej imprezie dzieci mogły wykazać się swoimi tanecznymi umiejętnościami, a najlepsi tancerze zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, które wręczył opiekun Samorządziku klas I-III.

Na balu królowały różnorodne kostiumy, od klasycznych karnawałowych postaci po ulubione superbohaterki i bohaterów bajek. Kolorowe maski, migoczące korony księżniczek, a także postacie takie, jak Batman czy Spiderman nadały balowi wyjątkowego uroku.

To niezwykłe wydarzenie połączyło uczniów i wychowawców różnych klas, tworząc atmosferę radości, beztroskiej zabawy i zostawiając przemiłe wspomnienia. Dziękujemy rodzicom za włączenie się w organizację słodkiego poczęstunku dla dzieci. Bal karnawałowy 2024 z pewnością zapisze się w pamięci wszystkich uczestników jako wspaniale spędzony czas, wypełniony muzyką i dobrą zabawą.