Podaruj książce drugie życie

Książka, której nikt nie bierze w ręce, traci swą magiczną moc!

Samorząd Szkolny postanowił znaleźć książkom nowego właściciela i wraz z biblioteką szkolną po raz trzeci zorganizował akcję PODARUJ KSIĄŻCE DRUGIE ŻYCIE.

Od 23 do 24 stycznia przedstawiciele SU odwiedzając poszczególne klasy zbierali książki z przyjemnością darowane przez uczniów klas IV-VIII i nauczycieli. Dzięki hojności uczestników akcji księgozbiór biblioteki powiększy się aż o 80 egzemplarzy literatury pięknej i popularnonaukowej. Książeczki dla młodszych dzieci trafią do biblioteki klas I-III.

Każda przyniesiona książka, to mała cegiełka wniesiona do naszego wspólnego księgozbioru oraz promocja czytelnictwa.

KSIĄŻKA OTRZYMA DRUGIE ŻYCIE I SPRAWI RADOŚĆ INNYM!

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy bezinteresownie włączyli się do akcji.

Organizatorzy: Dorota Anders-Duda, Samorząd Uczniowski