Walentynki w bibliotece

14 lutego nasza biblioteka przyłączyła się do świętowania Dnia Zakochanych. Oprócz typowego dla tego dnia wystroju na uczniów czekały atrakcje przygotowane przez kółko biblioteczne. Każdy miłośnik literatury mógł zapozować do zdjęcia w książkowej fotobudce czy, w ramach akcji „Z miłości do książek”, własnoręcznie przygotować zakładkę do książki. Walentynki były również okazją do promowania literatury. Obdarowano społeczność szkolną  ponad 70 literackimi walentynkami. Serca zawierały cytaty o miłości, przyjaźni i zachęcały do sięgnięcia po literaturę. Odwiedzający w tym dniu bibliotekę mogli zapoznać się także z wystawą „Książki pisane sercem”, której tematem przewodnim była oczywiście miłość.

Wydarzenie zorganizowała Anna Niewiadomska.