"Napisz to! - Rozwinięcie dziesiętne Liczby Pi" - kl.4-8

W dniach 5-14 marca uczniowie klas 4-8 wzięli udział w akcji "Napisz to! - Rozwinięcie dziesiętne Liczby Pi". Na lekcjach matematyki uczniowie pisali rozwinięcie dziesiętne liczby Pi - wyznaczone fragmenty rozwinięcia. W akcji oprócz uczniów wzięli udział: dyrektor szkoły Grażyna Hołota, wicedyrektor Małgorzta Plesz oraz nauczycielki matematyki Barbara Łukasiewicz, Marta Pietroń, Marlena Kulik, którym też przypadł do napisania fragment rozwinięcia liczby Pi. Docelowo napisano pierwszych 700 miejsc po przecinku liczby Pi. Fragmenty napisane przez uczniów i nauczycieli zostały sklejone w jeden długi kawałek, który miał ponad 35 metrów. Tak powstała praca z liczbą Pi została wyeksponowana na szkolnym korytarzu.