Znajdź Wielkanoc - konkurs biblioteczny

Uczniowie klas IV-VIII nie mogli doczekać się świąt i w dniach 25-27 marca w bibliotece szkolnej poszukiwali świątecznej atmosfery, biorąc udział w konkursie Znajdź Wielkanoc. Zadaniem uczestników było odnalezienie i policzenie wszystkich pisanek znajdujących się w gąszczu symboli wielkanocnych na pisankowej ilustracji. Konkurs ćwiczył nie tylko spostrzegawczość, ale też koncentrację uwagi i cierpliwość. Siedemdziesięciu śmiałków podeszło do niby prostego zadania, jednak pomimo starań nie wszystkim udało się odnaleźć pisanki. Niewątpliwie Wielkanoc zapukała do drzwi a zabawa była wyśmienita. Wszyscy konkursowicze za wysiłek i chęci otrzymują w nagrodę punkty pochwalne. Dziękuję za obecność i zainteresowanie.

Organizator Dorota Anders-Duda