Dziewczęta pierwsze, chłopcy drudzy w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłkę Nożną

W dniu 5.04.2024 r. na szkolnych obiektach odbyły się Mistrzostwa Miasta Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej. Znakomicie spisały się nasze dziewczęta, które w finale pokonały 7-0 SP nr 6 i uzyskały awans do Mistrzostw Powiatu.

Skład drużyny: Bereś Emilia, Syroka Malwina, Boś Julia, Kowalczyk Julia, Wójcik Julia, Matyjasek Lena, Bednarz Julia, Skowrońska Weronika, Kuśmierz Magdalena. Trener Daniel Szewc.

W tym samym dniu w Mistrzostwach Miasta Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej rywalizowali również chłopcy. Oni także zagrali w finale i niestety musieli uznać wyższość rówieśników z SP 6 Kraśnik, ulegając w finale 0-3.

Skład drużyny: Uzarek Gabryś, Mazurek Damian, Tuderek Alessandro, Hreszczyk Adam, Flis Jakub, Kremlaś Mateusz, Różyło Szymon, Strawa Bartosz, Dąbrowski Mikołaj, Mazur Xawier, Warzocha Jan, Majcher Ksawery, Staroch Damian. Trener Daniel Szewc.