OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

16.04.2024 r. odbyły się w naszej szkole miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju brały udział kraśnickie szkoły podstawowe. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonali: dyrektor szkoły Grażyna Hołota oraz Krzysztof Babisz dyrektor MOSiR w Kraśniku. W pierwszej części konkursu uczestnicy pisali test o ruchu drogowym, potem nastąpił sprawdzian umiejętności praktycznych, czyli jazda na rowerze po torze przeszkód. Suma punktów zdobytych w części teoretycznej i praktycznej zadecydowała o końcowej punktacji turnieju. Na podsumowanie imprezy nagrody wręczali: dyrektor Grażyna Hołota, w imieniu burmistrza Monika Biegaj oraz dyrektor MOSiR Krzysztof Babisz. Nagrody ufundowali: Miasto Kraśnik i SP 5.

Końcowe wyniki, Grupa I:

1. SP 5 - op. Monika Wcisło, Jerzy Andrzejczuk
  2. SP 4 – op. Wiesław Pyc
  3. SP 1 – op. Sławomir Tyc

Skład naszej drużyny: Lena Rybińska 5a, Klara Piech 5c, Ewa  Andruszkiewicz 5c, Adrian Kulik 5a, Piotr Stępień 5a, Dominik Wiechnik 5a.

Końcowe wyniki, Grupa II:

1. SP 1 – op. Sławomir Tyc
  2. SP 4 – op. Wiesław Pyc
  3. SP 2 – op. Wioletta Smołecka
  4. SP 3 - op. Adam Piórkowski
  5. SP 5 - op. Monika Wcisło, Jerzy Andrzejczuk.

Skład naszej drużyny: Antoni Jankowski 7b, Bartosz Strawa 7b, Marcel Rzepka 7b.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!