Kibicują najlepszym

21.11.2015 roku pasjonaci piłki z naszej szkoły odbyli kolejny udany wyjazd do Warszawy, na mecz pomiędzy Legią i Śląskiem. Warszawianie zwyciężyli 1-0 po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu, który trzymał w napięciu do samego końca. Kibice zgromadzeni na stadionie przez 90 minut głośno dopingowali Legię oraz stworzyli piękną oprawę meczu, co zapewniło naszym uczniom niesamowite wrażenia.

To nie pierwszy wyjazd w tym semestrze. Wcześniej również oglądaliśmy drużynę z Warszawy w Pucharze Polski (24.09.2015 r. mecz z Lechią Gdańsk wygrany 4-1) oraz mecz młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 21 przeciwko Izraelowi (08.10.2015 r. wygrany 3-1). Warto dodać, że wszystkie wyjazdy na mecze zorganizowano we współpracy z MUKS Kraśnik, działającym przy naszej szkole.