Przybyły, zagrały, zwyciężyły!

10.01.2017 r., w ramach Igrzysk miejskich w mini piłce siatkowej dziewcząt "trójek" i "czwórek” w hali sportowej PSP nr 3 odbyły się zawody międzyszkolne. Dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: klasy V w "trójkach", a klasy VI w "czwórkach". W obu kategoriach zespoły naszych siatkarek zajęły pierwsze miejsce. To zwycięstwo pozwoliło uczennicom z "Piątki" awansować do etapu powiatowego, którego rozstrzygnięcie nastąpi w Urzędowie, pod koniec lutego. Oto zwycięskie składy: "trójki" - M. Ryczek, I. Poprawska, N. Siemionek, K. Kapica (I drużyna), N. Kaczmarska, O. Jarosz, A. Tomiło, O. Sosnówka (II drużyna); "czwórki" - O. Biegaj, K. Iskra, M. Ryczek, I. Poprawska, N. Siemionek (I drużyna), A. Ośka, B. Szwarnowska, Z. Czerniakiewicz, K. Gazda, N. Kaczmarska (II drużyna). Brawo, jesteście wielkie! Opiekunami drużyn są nauczyciele wychowania fizycznego: Witold Błądek i Jerzy Andrzejczuk.