Siatkarskie igrzyska chłopców

Dwa dni wcześniej cieszyliśmy się z sukcesu naszych siatkarek. Niewiele ustępują im zespoły chłopców, którzy podczas Igrzysk miejskich w mini piłce siatkowej "trójek" i "czwórek", jakie odbyły się 12.01.2017 r., również wywalczyli wspaniałe lokaty.

Siatkarze rywalizowali o tytuły mistrzowskie w dwóch kategoriach wiekowych: młodsi (kl. V) w "trójkach", starsi (kl.VI) w "czwórkach". W kategorii "trójek" nasi chłopcy odnieśli pewne zwycięstwo, pokonując 2:0 drużynę PSP nr 6. Wygrywając zawody miejskie wywalczyli awans do etapu powiatowego. Zwycięski skład tworzą: M. Majewski, M. Latosiewicz, A. Lasota (I trójka), O. Szwedo, J. Burak, K. Wieleba (II trójka). W kategorii "czwórek" nasi uczniowie, po zaciętych bojach, zajęli miejsce III.