Igrzyska Szkolne w mini piłce siatkowej dziewcząt

23.02.2017 r. w hali sportowej ZS w Urzędowie odbyły się zawody szkolne szczebla powiatowego z udziałem siatkarek, które wygrały etap miejsko-gminny. Drużyny składające się z dwóch zespołów, grających swoje sety, rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy V-te walczyły w zespołach 3-osobowych, a klasy VI-te w "czwórkach". W kategorii młodszej, znów bezkonkurencyjne okazały się siatkarki z PSP 5, które bez straty seta wygrały swoje zawody. Na pierwszym miejscu podium stanęły: Marcela Ryczek, Iza Poprawska, Natalia Siemionek, Kamila Kapica (I trójka) oraz Natalia Kaczmarska, Oliwia Jarosz, Ada Kosz, Oliwia Sosnówka, Ola Tomiło (II trójka). W rywalizacji "czwórek" naszym siatkarkom nie udało się powtórzyć sukcesu z etapu miejskiego. Po zaciętej walce z gospodyniami, które okazały się lepsze tego dnia, nasza drużyna walczyła już tylko o trzecie miejsce .Z powodzeniem, choć głównym celem było zajęcie pierwszego miejsca również w tej kategorii wiekowej. Nasze "czwórki" to: Oliwia Biegaj, Klaudia Iskra, Barbara Szwarnowska, Zuza Czerniakiewicz, Ola Ośka, wspomagane przez młodsze koleżanki. Gratulujemy dziewczętom obu miejsc na podium i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach siatkarskich.