Z wizytą na KOLPORTER ARENIE w KIELCACH

3.03.2017 r. odbyła się wycieczka do Kielc, z wieloma sportowymi atrakcjami. Najpierw uczniowie klas V i VI, reprezentujący klub piłkarski MUKS KRAŚNIK, rozegrali mecz przeciwko rówieśnikom z KORONY KIELCE. Następnie na boisko wybiegła nasza młodsza grupa (klasy II i III), która również zmierzyła się z zawodnikami KORONY. Niestety nasze drużyny nie wygrały swoich spotkań, jednak możliwość rozegrania meczów na stadionie zespołu Ekstraklasy była dla nich niesamowitym przeżyciem. Dzięki temu zebraliśmy sporo cennego doświadczenia, które może zaprocentować w przyszłości.

Kolejną atrakcją było oglądanie meczu LOTTO EKSTRAKLASY KORONA KIELCE-GÓRNIK ŁĘCZNA. Piłkarze obydwu zespołów zostali wyprowadzeni na murawę przez naszych uczniów! Sam mecz okazał się kapitalnym widowiskiem, a jego losy ważyły się do ostatniej sekundy. Lepsi okazali się zawodnicy z Kielc, którzy wygrali 2-1 zdobywając decydującą bramkę z rzutu karnego.

Wycieczkę należy zaliczyć do bardzo udanych, a współpraca nawiązana przez nauczycieli wychowania fizycznego, Konrada Szmyrgałę i Daniela Szewca, powinna zaowocować kolejnymi wyjazdami w przyszłości.