Nasi mistrzowie

Z radością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły zostali mistrzami miasta zwyciężając zawody w Halowej piłce nożnej chłopców.
W wyniku losowania nasi chłopcy znaleźli się w grupie razem z PSP 4 i PSP 6. W meczach grupowych nie dali najmniejszych szans przeciwnikom, zwyciężając z PSP 4 9:0 oraz z PSP 6 8:1. W drugiej grupie zwyciężyła drużyna gospodarzy czyli PSP 2, i to właśnie z nią nasi piłkarze rywalizowali w finale. Finał również miał jednostronny przebieg, o czym świadczy wynik 4:1.
Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Jakub Iluk, Aleksy Lasota, Bartłomiej Sachadyn, Kacper Michna, Mateusz Latosiewicz, Mikołaj Majewski, Oliwier Szwedo, Sebastian Pierzyniak, Gabriel Gołofit, Jakub Chmielewski, Kacper Tylus. Opiekun zespołu: Konrad Szmyrgała.
Kolejny etap, Mistrzostwa Powiatu, już 21 kwietnia. Życzymy powodzenia.