Gwiazdy Turnieju Kinder+

W niedzielę 02.04.2017 r. w hali ZS w Opolu Lub. rozegrano pierwszy eliminacyjny turniej Kinder+Sport w mini piłce siatkowej dziewcząt. Kolejna edycja największego turnieju minisiatkarskiego w kraju, a być może w Europie, wystartowała w poszczególnych rejonach. Nasze dziewczęta z klas IV, V i VI przystąpiły do rywalizacji w poszczególnych kategoriach, reprezentując szkołę oraz klub siatkarski MKS Kraśnik. Pierwsze starcie o awans do finału wojewódzkiego możemy zaliczyć do bardzo udanych. W dwóch kategoriach wiekowych (dwójki i trójki) nasze zespoły pewnie zwyciężyły. Ponadto w kategorii najmłodszej całe podium zostało zajęte przez siatkarki z Piątki, a w kategorii "trójek" również III miejsce przypadło naszej reprezentacji. W najstarszej kategorii dziewczęta napotkały większy opór i zajęły odpowiednio II i IV miejsce. Gratulujemy wywalczonych miejsc i cennych punktów w drodze do finału wojewódzkiego. Kolejny turniej eliminacyjny w Kraśniku, za trzy tygodnie. Liczymy na "powtórkę z rozrywki" i postawienie kropki nad „i” w kolejnych zmaganiach o awans.