Nasi chłopcy najlepsi w powiecie

21 kwietnia 2017 roku hala im. A. Gołasia gościła uczestników powiatowego finału w halowej piłce nożnej chłopców. Z przyjemnością informujemy, iż reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna i zdobyła mistrzostwo powiatu.
W meczach grupowych chłopcy rywalizowali z Gościeradowem i Terpentyną, zwyciężając odpowiednio 1:0 i 5:0. W finale walczyliśmy z Urzędowem, mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4:1.
W zawodach halowej piłki nożnej szkołę reprezentowali: Jakub Iluk, Kacper Michna, Gabriel Gołofit, Jakub Chmielewski, Mateusz Latosiewicz, Bartłomiej Sachadyn, Aleksy Lasota, Kacper Tylus, Mikołaj Majewski, Oliwier Szwedo, Sebastian Pierzyniak, Kacper Pioś, Kamil Orzeł.
Opiekunowie zespołu: Konrad Szmyrgała i Daniel Szewc.