Finał "Kinder+Sport" w mini siatkówce dziewcząt

W sobotę, 27.05.2017 r., w hali sportowej SP nr 7 w Świdniku odbył się finał wojewódzki "Kinder+Sport" dziewcząt. Nasze siatkarki po wygranych przebojem eliminacjach stanęły do walki z najlepszymi drużynami Lubelszczyzny. Do rozgrywek przystąpiło po szesnaście zespołów w trzech kategoriach wiekowych. Przez kilka godzin rozgrywano mecze do dwóch wygranych setów. W najmłodszej kategorii aż trzy nasze "dwójki" toczyły zaciętą walkę o jak najlepsze miejsca. Najlepszy wynik uzyskała "dwójka" Gabrysia Pełka i Julka Stęgierska, która ostatecznie uplasowała się na 9 pozycji. W kategorii "trójek" nasza drużyna w składzie: Marcela Ryczek, Iza Poprawska i Natalia Siemionek zajęła 12 lokatę. Pozostałe drużyny uplasowały się na dalszych miejscach. W kategorii "czwórek" w kraśnickim zespole wylewała poty, zasługująca na wyróżnienie, Oliwia Biegaj. Gratulujemy dziewczętom udziału w rywalizacji z najlepszymi drużynami województwa, życząc sukcesów w kolejnych turniejach i zawodach szkolnych.