Najlepsze w mieście, drugie w powiecie

11.05.2017 r. odbyły się Igrzyska Miejskie Mini piłki nożnej dziewcząt, w których nasze reprezentantki zajęły pierwsze miejsce. Zremisowały z PSP 6 0-0 i pokonały PSP 1 1-0 ,co dało im 4punkty i przepustkę do gry w Mistrzostwach Powiatu.
Zmagania powiatowe odbyły się 15.05.2017 r. na naszych obiektach. Dziewczyny rywalizowały w grupie z Dzierzkowicami (0-0) oraz Polichną (2-0). Uzyskane wyniki zapewniły pierwsze miejsce w grupie i awans do finału, w którym czekała na nas szkoła z Sulowa. Mecz finałowy był dość zacięty i zakończył się wynikiem 1-1. Zwycięzcę powiatu musiały wyłonić rzuty karne, które niestety lepiej wykonywały rywalki. Drugie miejsce w powiecie należy uznać za wynik odzwierciedlający nasze obecne możliwości i dający nadzieję na przyszły rok.
Skład drużyny: Ałła Mielniczuk, Weronika Czapla, Magda Kowalczyk, Maria Gustaw, Aleksandra Ośka, Kinga Gazda, Adrianna Kosz, Izabela Poprawska, Marcela Ryczek, Maja Ryfka, Roksana Rafalik . Opiekun: Daniel Szewc.