Turniej o Puchar Dyrektora PSP 5

9.06.2017 r. odbył się turniej mini piłki nożnej, do którego przystąpili uczniowie klas drugich. W zmaganiach uczestniczyły zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wszystkie klasy rozegrały między sobą mecze systemem „każdy z każdym". Najlepsi okazali się uczniowie klasy II c, którzy wygrali wszystkie mecze. Miejsce drugie przypadło uczniom klasy II a, trzecie klasie II b, a klasa II d uplasowała się na IV pozycji. Nieoficjalnym królem strzelców został Damian Albin z II c, zdobywca 9 goli.
Należy wspomnieć, że podczas turnieju panowała świetna atmosfera, a to za sprawą gorącego dopingu uczniów, którzy nie uczestniczyli w turnieju a kibicowali kolegom z klasy. Po turnieju wicedyrektor Małgorzata Cis wręczyła uczestnikom pamiątkowe puchary.

Wyniki:
IIa - IIb 1:0
IIc - IId 8:0
IIa – II d 1:0
II b – II c 1:5
IIb – II d 4:0
II c – II a 4:3

Strzelcy bramek:
II a – Bartłomiej Bańka 4, Artur Solecki 1, Jakub Gozdalski 1.
II b – Julian Bieleń 3, Ksawery Lenartowicz 2.
II c - Damian Albin 9, Michał Pierzyniak 6, Marcel Czerny 1.