Nasi z pucharem burmistrza

XVI Turniej Piłki Nożnej chłopców klas III i młodszych o Puchar Burmistrza za nami. 14 czerwca na naszych obiektach rywalizowały w XVI edycji turnieju cztery szkoły: SP 1 (op. P. Machaj), SP 2 (op. A. Łavryszyn), SP 5 (op. D. Szewc) i SP 6 (op. K. Rakuś). Jak co roku rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”, grano 2x10 minut. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, nie brakowało wielu pięknych bramek i emocji do ostatniego gwizdka. XVI edycję turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza wygrała reprezentacja SP nr 5.

Turniej zakończył się wręczeniem nagród dla drużyn i uczestników. Drużyny otrzymały puchary i dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy napoje, słodkie upominki oraz wejściówki na odkrytą pływalnię. Udekorowano również wyróżniających się zawodników poszczególnych drużyn. Byli to: SP 1 Gracjan Jamróz, SP 2 Jakub Goch, SP 5 Jakub Kuś, SP 6 Szymon Blat.

Turniej zorganizował Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Kraśnik” przy współpracy z Urzędem Miasta Kraśnik, MOPS w Kraśniku, PSP 5 oraz MOSiR w Kraśniku.

Poniżej wyniki i końcowa tabela turnieju.

SP 1 – SP 6         1:2

SP 2 – SP 5         0:2