Uczniowie nagrodzeni w konkursie "Pszczoła to skarb"

W dniu 29 września w CKiP odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie "Pszczoła to skarb". Konkurs jest organizowany co roku w ramach Wojewódzkich Kraśnickich Spotkań Pszczelarzy. Uczestników z przedszkoli i szkół naszego powiatu nagrodzono w trzech kategoriach: praca plastyczna, fotografia i praca literacka. Prace konkursowe były oceniane w trzech poziomach wiekowych: przedszkola oraz szkoły podstawowe i gimnazja. Na konkurs wpłynęło łącznie 253 prac dzieci z 32 placówek oświatowych, w tym 222 prac plastycznych, 19 prac literackich oraz 12 prac fotograficznych. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni i wyróżnieni w kategorii praca plastyczna, na poziomie szkół podstawowych.

Nagrodzeni uczniowie:

• Julia Jędrzejewska z klasy III d - 1 miejsce, opiekun p. Kinga Grębska