Minisiatkówka ze zmiennym szczęściem

12 i 13.01.2016 r. w ramach igrzysk szkolnych odbyły się w hali sportowej PSP nr 3 zawody minisiatkówki dziewcząt i chłopców. Klasy piąte rywalizowały w kategorii "trójek", szóste w kategorii "czwórek". Po zaciętej walce siatkarskich "trójek" nasze dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy odnieśli swój pierwszy sukces wygrywając zawody i awansując do etapu powiatowego w Urzędowie.

Oto skład zwycięskiej drużyny, złożonej z dwóch zespołów: Jakub Iluk, Gabriel Gołofit, Mateusz Latosiewicz, Kacper Michna (trener Jerzy Andrzejczuk) oraz Mikołaj Majewski, Oskar Solis, Aleksy Lasota, Kacper Tylus, Dawid Mazurek (trener Witold Błądek).

W kategorii "czwórek" szczęście mniej dopisało siatkarkom, które przegrały mecz o I miejsce z PSP nr 3. Musiały zadowolić się drugim miejscem, które niestety nie daje awansu do kolejnego etapu rywalizacji. Nasi najstarsi siatkarze po nieugiętej, choć przegranej, walce zajęli miejsce III.