Miejskie i powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

29.09.2015 r. nasza szkoła była gospodarzem sztafetowych biegów przełajowych. Chłopcy reprezentujący PSP 5 zwyciężyli zarówno na szczeblu miejskim, jak i powiatowym, tym samym awansowali do zawodów na szczeblu rejonowym. Dziewczęta zajęły drugie miejsce w mieście, a trzecie w powiecie, co niestety nie daje prawa udziału w zawodach rejonowych. Życzymy chłopcom powodzenia na dalszych etapach zmagań!

Drużyna dziewcząt: Agata, Ola Kosz, Ola Zapalska, Emila Kołosińska, Patrycja Grzymek, Ałła Mielniczuk-Graczew, Kinga Gazda, Ola Ośka, Oliwia Sosnówka, Ada Ćwikła, Martyna Ostrowska. Opiekunowie: pan Jerzy Andrzejczuk i pan Witold Błądek.
Drużyna chłopców: Mateusz Kawa, Szymon Majewski, Damian Magniszewski, Bartosz Pietruszka, Kamil Wicik, Mikołaj Majewski, Gabriel Gołofit, Mateusz Latosiewicz, Sebastian Pierzyniak, Oliwier Szwedo, Jakub Chmielewski, Kacper Tylus. Opiekunowie: pan Daniel Szewc, pan Konrad Szmyrgała.