Podziękowania za zorganizowanie VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Wydawnictwo WKM Rachmistrz przysłało podziękowania dla naszej szkoły za organizację, aktywne uczestnictwo, życzliwość i pomoc w zorganizowaniu akcji edukacyjnej VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
W I semestrze bieżącego roku szkolnego uczniowie klas 4-5 uczestniczyli w turnieju matematycznym, łączącym tabliczkę mnożenia i sport. Oprócz nas w akcji uczestniczyli uczniowie ze szkół całego świata. Organizatorami turnieju matematycznego w PSP 5 były nauczycielki matematyki: Barbara Łukasiewicz, Marlena Kulik, Marta Pietroń, Grażyna Marcinkowska i nauczyciel wychowania fizycznego Jerzy Andrzejczuk.
Wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych szkolnych zmaganiach z tabliczką mnożenia także dziękujemy i gratulujemy.