Nasi chłopcy pokonali rywali!

Chłopcy z „Piątki" pewnie wygrali rywalizację w powiecie, zarówno w mini piłce nożnej, jak i czwórboju LA.
Zawody w mini piłce nożnej rozegrano 25 kwietnia na obiektach PSP 5. Nasi rywalizowali w nich kolejno z Annopolem (5:2), Polichną (6:1) oraz Wilkołazem (7:3). Szkołę reprezentowali: Aleksy Lasota, Mateusz Latosiewicz, Oliwier Szwedo, Sebastian Pierzyniak, Mikołaj Majewski, Oskar Sakłak, Szymon Staniec, Wojciech Raczyński, Jakub Kuś, Kacper Majcher.
Kolejny etap czyli 1 Finału Wojewódzkiego zostanie rozegrany 29 maja na stadionie MOSiR w Kraśniku. Życzymy chłopcom powodzenia.
10 maja odbył się Finał Powiatu w Czwórboju LA. Nasza drużyna w składzie: Oliwier Szwedo, Sebastian Pierzyniak, Mateusz Latosiewicz, Mikołaj Majewski, Oskar Sakłak, Mateusz Gazda oraz Jan Burak wygrała zdecydowanie rywalizację i będzie reprezentować szkołę w Półfinale Wojewódzkim w Biłgoraju.
Opiekunem drużyn był Konrad Szmyrgała.