Angielski jest ok!

Bardzo dobrze poradzili sobie uczestnicy miejskich konkursów języka angielskiego, jakie odbyły się 23 maja 2018 w Szkole Podstawowej nr 2. Wspaniały sukces odniósł Alan Turkowski, uczeń klasy III d, który zajął I miejsce w VI Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy z Języka Angielskiego dla klas I-III. Kamil Mazur z klasy VI b był drugi na podium wśród uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Kraśnik w XII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, co też jest ogromnym osiągnięciem. Klasy trzecie reprezentowała także Magda Kwiatek z klasy III c, a klasy szóste Amelia Wójcik z klasy VI c. Uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, wynieśli również przekonanie, że warto uczyć się języków obcych. Gratulujemy!