Czytanie jest fajne ...

„Zaprojektuj okładkę ulubionej książki i wygraj książki do swojej biblioteki” - rozstrzygnięcie II etapu ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Znamy już wyniki internetowego głosowania, które zakończyło się 18 czerwca o godz. 20. Julia Mazurek z IV b otrzymała 664 głosy, za pracę plastyczną pt. „Tajemniczy ogród” i zajęła II miejsce w kraju. Gratulujemy i bardzo cieszymy się z takiego wyniku. Do głosowania zaangażowaliśmy rodziny, znajomych, nauczycieli i uczniów. Wszyscy głosujący spisali się wspaniale. Było bardzo blisko, ale nie udało się wygrać pierwszej nagrody, jaką był zestaw książek popularnonaukowych dla biblioteki szkolnej. Pozostali uczestnicy także dzielnie walczyli o głosy internautów.

A oto wyniki:

Patrycja Rusinek VI b „Tajemnica Rajskiego Wzgórza” - 380 głosów,

Angelika Kapica VI a „Magiczne Drzewo. Cień smoka” – 222 głosy,

Dawid Dzięgielewski IV c „Akademia Pana Kleksa” – 151 głosów,

Jakub Jaworek IV a „Tajemniczy ogród” – 133 głosy,

Martyna Gałęzowska IV b „Magiczny kotek” – 97 głosów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za zaangażowanie i głosy.