Walczyli o puchar

Choć trwają ferie sportowcy nie odpoczywają. 21 lutego Młodzicy Młodsi MUKS Kraśnik wystąpili w Łęcznej, w silnie obsadzonym turnieju halowym o puchar prezesa Górnika Łęczna. Kraśnicki zespół, złożony głównie z naszych uczniów i trenowany przez Konrada Szmyrgałę, nauczyciela PSP 5, spisał się znakomicie. W końcowej klasyfikacji ustępował jedynie gospodarzom gorszą różnicą bramek, przy równej liczbie punktów. Chłopcy z MUKS-u zajęli II miejsce z 16 punktami i bilansem bramkowym 13:3.

W turnieju rozegranym systemem „każdy z każdym” wystąpiło 8 zespołów. Poniżej wyniki MUKS:

MUKS Kraśnik - Lublinianka Lublin 2:0

MUKS Kraśnik - Hetman Zamość      1:0

MUKS Kraśnik -LKP Motor Lublin   3:0

MUKS Kraśnik - Górnik I Łęczna      0:0

MUKS Kraśnik - PN Motor Lublin     0:1

MUKS Kraśnik - Gaudium Zamość    3:1

MUKS Kraśnik - Górnik II Łęczna     4:1

Skład drużyny: Aleksy Lasota, Kacper Stępniak, Mikołaj Majewski, Wiktor Piasecki, Sebastian Pierzyniak, Mateusz Latosiewicz, Oliwier Szwedo, Iwan Yurkolow, Wojciech Raczyński, Kamil Orzeł, Szymon Skorupa, Mateusz Gazda