Sukcesy pływaków

W dniu 15.11.2018 r. na obiektach MOSiR w Kraśniku odbyły się zawody Igrzysk Miejskich i Powiatowych w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta i nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce w sztafecie 6x25m. Obie drużyny zakwalifikowały się do zawodów Rejonowych, które odbędą się 28.11.2018 r. również na kraśnickim basenie. Indywidualnie na dystansie 50m stylem grzbietowym pierwsza była Maja Ryfka, trzecia Jola Kwietniewska i piąta Zuzanna Piech. Na 50m stylem dowolnym trzecie miejsce zajęła Lena Grabczak, szóste Hanna Michota, siódme Julia Pawlasek. Na 50m stylem motylkowym pierwsza była Milena Sosnówka, druga Emilia Wielgus, a trzecia Natalia Rosińska. Na 50m stylem klasycznym drugą lokatę uzyskała Natalia Michota, a siódmą Zuzanna Pluta. Wśród chłopców na 50m stylem motylkowym drugie miejsce zajął Piotr Todys. Na 50m stylem grzbietowym drugi był Wojciech Siekaczyński, trzeci Bartosz Chmiel, a piąty był Mateusz Zapalski. Na 50m stylem klasycznym pierwsze miejsce wywalczył Dawid Dzięgielewski, trzecie Michał Ćwikła. Na 50m stylem dowolnym pierwszy był Paweł Bucoń, trzeci Mateusz Zając, a piąty Oliwier Janiec. Do zawodów rejonowych zakwalifikowali się uczniowie zajmujący trzy pierwsze miejsca. Wielkie gratulacje dla naszych pływaków i życzymy powodzenia w Rejonie!

Skład drużyny dziewcząt:

Ryfka Maja, Sosnówka Milena, Grabczak Lena, Michota Natalia, Rosińska Natalia, Pluta Zuza, Kwietniewska Jola, Michota Hanna, Wielgus Emilia, Piech Zuzanna, Pawlasek Julia. Opiekunem dziewcząt był nauczyciel wychowania fizycznego, Jerzy Andrzejczuk.

Skład drużyny chłopców:

Siekaczyński Wojciech, Chmiel Bartosz, Dzięgielewski Dawid, Ćwikła Michał, Todys Piotr, Bucoń Paweł, Zapalski Mateusz, Zając Mateusz, Janiec Oliwier. Drużyną opiekował się Daniel Szewc, nauczyciel wychowania fizycznego.