Siatkarskie „czwórki” w finale

W poniedziałek, 11.03.2019 r. hala sportowa ZS Urzędów gościła uczestników półfinału wojewódzkiego w mini piłce siatkowej dziewcząt, w kategorii "czwórek", Igrzysk Dzieci. Siatkarskie "czwórki" z PSP 5 po zwycięstwach w etapach szkolnym i powiatowym stanęły do walki o wygraną w kolejnym etapie, tym razem rejonowym. Oprócz "Piątki" Kraśnik rywalizowały reprezentacje z Frampola, Kocudzy i Ciecierzyna. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów. „Czwórki” z PSP 5 w pięknym stylu pokonały swoje przeciwniczki, wygrywając wszystkie spotkania wynikiem 2:0. Tym samym zajęły pierwsze miejsce i wywalczyły awans do ścisłego finału wojewódzkiego, który jeszcze w marcu odbędzie się w Świdniku. Awans do wojewódzkiej elity w mini piłce siatkowej w kategorii "czwórek" to kolejny, po poprzednim roku, sukces naszych siatkarek. Nowe, doskonałe warunki pracy w PSP 5 z pewnością przyczyniły się do powtórzenia takiego wyniku. W finale, nasze dziewczęta będą musiały stawić czoła drużynom w większości objętym szkoleniem w ramach Szkolnych Ośrodków Siatkarskich, a to trudne zadanie. Tym bardziej życzymy im udanego startu w tej najważniejszej imprezie siatkarskiej.