Sztafety z sukcesami

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy świetnie spisali się w tegorocznych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta w składzie: Karczmarska Kaja, Michota Hania, Michota Natalia, Rafalik Roksana, Ryfka Maja, Sosnówka Milena, Szmyrgała Lena, Wielgus Emilia, Woźniak Natalia, Zarzycka Martyna zajęły odpowiednio 2 miejsce w mieście, 2 miejsce w powiecie oraz 4 miejsce w półfinale wojewódzkim. Chłopcy w składzie: Bucoń Paweł,  Grzymek Krystian, Kremlaś Dominik, Kuś Jakub, Pierzyniak Michał, Poleszak Marcel, Siłuch Adrian, Zdybel Marcel uplasowali się na 1 miejscu w mieście, 2 miejscu w powiecie oraz 5 miejscu w półfinale wojewódzkim. Zawody miejskie i powiatowe odbyły się przy PSP nr 5 Kraśniku, natomiast półfinał wojewódzki w Biszczy. Uzyskane wyniki są dobrym prognostykiem na następny rok szkolny, bowiem w obu reprezentacjach szkoły większość zawodników stanowią uczniowie klas piątych, a zdarzają się nawet czwartych.

Swój udział zaznaczyły również sztafety dziewcząt i chłopców z klas VII-VIII, które rywalizowały ze sztafetami gimnazjów. Występ obydwu drużyn można uznać za udany, uplasowały się one w środku stawki zarówno w mieście jak i powiecie.