Nagroda dla Natalii

W tym roku szkolnym gazetka „ Czytaczek” nadal działa prężnie pod opieką Joanny Kuźmy. Członkowie redakcji biorą udział w ogólnopolskim, edukacyjnym projekcie dzienników regionalnych, podejmując różne wyzwania. #juniorlab to edukacyjne wyzwanie dla uczniów i nauczycieli, zbiór super lekcji pełnych wskazówek, jak tworzyć nowe media. Raz w miesiącu na stronie www.juniormedia.pl publikowane są wyzwania #juniorlab. Wyzwania, nazywane również lekcjami, zawierają materiały, porady i wideo, objaśniające daną dziedzinę nowoczesnych mediów, nauki czy kultury. Autorami lekcji są redaktorzy, reporterzy i specjaliści wielu obszarów medialnych Polska Press Grupa, jak i partnerzy projektu. Każde wyzwanie kończy tematyczne zadanie dla szkolnych redakcji. Główną nagrodą jest wyjazd na LETNIĄ SZKOŁĘ JUNIOR MEDIA. W#juniorlab przez cały rok szkolny zbieramy punkty dla swojej szkoły!

Miło nam poinformować, że w zakładce „Junior krytyk”, na stronie www.juniormedia.pl, została opublikowana recenzja książki „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa”, autorstwa Natalii Kuśmierczyk (kl. V b), z redakcji „Czytaczka”. Otrzymała nagrodę w postaci gadżetów Junior Media.