Drugi eliminacyjny Turniej Minisiatkówki "KINDER PLUS SPORT" jeszcze lepszy

W sobotę, 09.04.2016 r. w hali sportowej PG nr 1 w Kraśniku odbył się kolejny turniej siatkarski dziewcząt, w ramach eliminacji "KINDRER PLUS SPORT". Przed własną publicznością nasze siatkarki zaprezentowały się jeszcze lepiej niż przed tygodniem w Opolu Lub. W najmłodszej kategorii aż pięć naszych "dwójek" przystąpiło do rywalizacji o punkty. W finale ponownie spotkały się dwie drużyny z PSP 5. Tym razem lepsza okazała się "dwójka" nr 2 - Kamila Kapica i Natalia Siemionek, która w zaciętej walce pokonała dwójkę - Marcela Ryczek i Iza Poprawska. Ada Kosz i Ola Tomiło zajęły miejsce V, a dziewczęta które debiutowały w kraśnickim turnieju zajęły miejsca: VII (Weronika Boczkowska, Klaudia Ćwiklińska, Wiktoria Dzirakowska) i IX (Amelia Wójcik i Natalia Kaczmarska). Rewelacyjnie zagrały nasze "trójki", zajmując tym razem miejsca: I (Oliwia Biegaj PSP 5, Ola Bis i Ada Bucior z PSP 6) i III (Ola Ośka, Kinga Gazda, Klaudia Iskra, Zuza Czerniakiewicz). Nasze "czwórki" powtórzyły swoje osiągnięcia sprzed tygodnia zajmując I i III miejsce. Gratulujemy naszym siatkarkom tak dobrych miejsc. Za tydzień ostatni turniej o eliminacyjne punkty, gospodarzem zawodów będzie Annopol.