I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie WSIP Ekstraklasa - rok szkolny 2013/2014

28.05.2014 r.  naszą szkołę odwiedziła przedstawicielka Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych p. Magdalena Bogusławska aby wręczyć nagrody dla uczennic z klasy 5b i nauczycielki matematyki.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami Ogólnopolskiego Konkursu WSIP EKSTRAKLASA /matematyka dla klas 5/ zostały: Aleksandra Matysek i Anna Tuderek z klasy 5b oraz nauczycielka matematyki p. Barbara Łukasiewicz.  W konkursie wzięło udział ponad 1700 uczniów z całej Polski. Ola i Ania zmierzyły się z licznymi zadaniami matematycznymi, gdzie liczyła się nie tylko poprawność wyników, lecz także tok rozumowania. Komisja konkursowa stwierdziła, że nasze dziewczyny przedstawiły pełne rozumowanie prowadzące do wyniku i otrzymały dodatkowe punkty za szczególne walory rozwiązania zadania.

Cieszymy się z I nagrody, którą otrzymała nasza szkoła - jest nią m.in.: tablet TOSHIBA WT310, który będzie wykorzystywany na lekcjach matematyki.  Aleksandra Matysek i Ania Tuderek oraz ich nauczycielka p. Barbara Łukasiewicz otrzymały też pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody od wydawnictwa WSiP.

Dodatkowo, za osiągnięcie tak wysokich wyników w ogólnopolskim konkursie matematycznym, Ola i Ania otrzymały też od swojej nauczycielki oceny celujące z matematyki na koniec roku szkolnego.

Warto zatem się starać, warto próbować swoich sił! Raz jeszcze gratulujemy!