Sportowe talenty

16.04.2016 r. nasi uczniowie Mateusz Kawa i Szymon Majewski z VI c poprowadzili w Lublinie, nie pierwszy już raz, drużynę MUKS Kraśnik do zwycięstwa (4-1) w Lubelskiej Lidze Młodzików, w meczu przeciwko MOTOROWI Lublin S.A. Chłopcy po świetnych występach w meczach ligowych zostali zauważeni przez trenerów kadry województwa i zaproszeni na konsultacje szkoleniowe, w których wypadli rewelacyjnie, co poskutkowało powołaniem do ścisłej reprezentacji w roczniku 2003. 21.04.2016 r. wystąpią w Poniatowej, w meczu reprezentacji województwa lubelskiego przeciwko reprezentacji województwa podkarpackiego. Obaj chłopcy są uczniami klasy sportowej i od prawie 3 lat trenują pod opieką Daniela Szewca, trenera i zarazem wychowawcy VI c, który jest bardzo dumny z podopiecznych i trzyma kciuki za ich dalszy piłkarski rozwój!