Bezpieczni w Internecie

Uczniowie z klas IV-VI uczestniczyli w konkursie "Pierwszy Mail.Bezpieczeństwo w Internecie", którego organizatorem był portal Wirtualna Polska. Na zajęciach komputerowych poznawali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, zakładali konta e-mail na wp.pl i wysłali listy drogą elektroniczną. Uczniowie wraz z nauczycielką zajęć komputerowych, Barbarą Łukasiewicz, wysłali na konkurs pracę "Pierwszy mail...". Minęło trochę czasu i zostali dostrzeżeni przez portal WP, otrzymali certyfikat potwierdzający zdobycie umiejętności bezpiecznego korzystania z poczty e-mail. Zostali także zakwalifikowani do dogrywki, która będzie polegała na przeprowadzeniu lekcji "Jak cię widzą, tak cię piszą - twój wizerunek w sieci" i wykonaniu kolejnej pracy konkursowej, tym razem będzie to kolaż graficzny z własnych zdjęć.