III TURNIEJ ELIMINACYJNY "KINDER PLUS SPORT" pod nasze dyktando

W niedzielę, 17.04.2016 r., w hali sportowej ZS w Annopolu po raz trzeci rywalizowały o punkty w eliminacjach do ścisłego finału wojewódzkiego adeptki minisiatkówki. Siatkarki reprezentowały zarówno szkołę, jak i Międzyszkolny Klub Sportowy Kraśnik. Dziewczyny i tym razem potwierdziły swoją bardzo dobrą formę, zwyciężając we wszystkich trzech kategoriach wiekowych. W najmłodszej kategorii pewny awans do finału wywalczyły dwie "dwójki". Z pierwszego miejsca awansował skład: Marcela Ryczek i Iza Poprawska, a z drugiego Kamila Kapica i Natalia Siemionek. Awans do finału wojewódzkiego dwóch "dwójek" z naszej szkoły to świetny wynik. Natomiast w kategorii "trójek" z pierwszego miejsca awansowała drużyna z Oliwią Biegaj, Olą Bis i Adą Bucior. W "czwórkach" bezkonkurencyjne były siostry Ciepłe z Emilią Albin i Kariną Gil. Gratulujemy dziewczętom. Finał wojewódzki z udziałem najlepszych drużyn z całego województwa już 7 maja w Lublinie.