Sienkiewicz i komputer

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu informatycznego "Sześć bitów", pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik, którego organizatorem jest PSP 6 w Kraśniku.  Celem konkursu jest wyłanianie talentów i wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu zainteresowań informatycznych. Konkurs poszerza treści podstawy programowej z zajęć komputerowych i polega na samodzielnym rozwiązywaniu zadań z zakresu informatyki. Szkołę reprezentować będą: Julia Nastarowicz z klasy 4a i Aleksandra Zapalska z klasy 6a.
Dziewczyny wykonały już, w ramach konkursu, prezentacje multimedialne na temat "Rok 2016 rokiem Henryka Sienkiewicza" i 12 maja 2016 r. będą rozwiązywały w PSP 6 zadania konkursowe na platformie e-learningowej oraz wykażą się umiejętnością obsługi gier zręcznościowych.