Wywalczyli puchar

Przez trzy tygodnie kwietnia na boisku Orlik odbywał się Turniej Piłkarski klas IV i V o Puchar Dyrektora PSP 5 w Kraśniku. W turnieju wzięły udział wszystkie klasy czwarte i piąte z naszej szkoły, mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Pojedynki między klasami dostarczały wielu emocji i stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Zwycięzcą turnieju okazała się klasa V C, w szeregach której wystąpiło najwięcej chłopców trenujących piłkę nożną. Wyróżniono też najlepszych zawodników turnieju. Królem strzelców został Oliwier Szwedo z klasy IV C, zdobywca 13 bramek. Najlepszym bramkarzem uznano Aleksego Lasotę z klasy V B, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mikołaja Majewskiego z klasy V B.

Wręczenia nagród w postaci pucharów, dyplomów oraz statuetek dokonała dyrektor Barbara Grasińska-Ciereszko. Słodkie upominki i napoje dla wszystkich uczestników turnieju ufundowała Rada Rodziców. Organizatorem turnieju był Konrad Szmyrgała.

Końcowa tabela turnieju:

1. V C    13 p 27:2