Konkurs informatyczny "Sześć bitów" ( 12.05.2016 r.)

12.05.2016r. reprezentantki naszej szkoły, Julia Nastarowicz z 4a i Aleksandra Zapalska z 6a, wzięły udział w konkursie informatycznym "Sześć bitów", którego organizatorem była PSP 6 w Kraśniku. Prezentacje multimedialne na temat "Rok 2016 rokiem Henryka Sienkiewicza" wykonane na konkurs spodobały się nauczycielom zajęć komputerowych. Podczas konkursu Julka i Ola zmagały się z trudnymi pytaniami konkursowymi, umieszczonymi na platformie e-learningowej, a następnie rywalizowały zbierając diamenty w grze zręcznościowej "Kangurek KAO". Julka była najmłodszą uczestniczką konkursu, w którym startowali głównie uczniowie klas szóstych. Rywalizacja była bardzo zacięta, na bardzo wysokim poziomie. Nasze dziewczyny spisały się dzielnie i otrzymały dyplomy oraz pendrivy. Uczennice przygotowała do konkursu Barbara Łukasiewicz.