Nasze piłkarki mistrzyniami powiatu

12.05.2016 r. byliśmy gospodarzami Mistrzostw Powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt. W zawodach znakomicie spisały się nasze dziewczęta nie dając szans rywalkom. Rozgrywki grupowe przeszły jak burza, pokonując drużynę z Terpentyny 4:0 oraz z Liśnika 7:0. O zwycięstwo w turnieju przyszło nam rywalizować w finale ze szkołą z Sulowa. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 i dziewczęta bez straty bramki zasłużenie zwyciężyły rywalizację w powiecie i tym samym awansowały do Igrzysk Rejonowych, które odbędą się 20.05.2016 r. w Bystrzycy Starej. Jesteśmy z nich dumni.

Skład drużyny: Emilia Kołosińska, Aleksandra Sokołowska, Aleksandra Kosz, Nadia Łoboda, Agata Tabor, Martyna Ostrowska, Adrianna Ćwikła, Ałła Mielniczuk–Graczew, Aleksandra Ośka, Kinga Gazda, Adriana Kosz.

Trenerem drużyny jest nauczyciel w-f Daniel Szewc.