Wiedza doceniona

13 maja 2016 roku odbyła się uroczysta Gala Podsumowująca Konkursy Przedmiotowe i Tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Celem gali było promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych, uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego w roku szkolnym 2015/2016, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami. Nagrody wręczyli: Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk, dyrektor LSCDN Andrzej Zieliński oraz dyrektor Wydziału Oświaty Miasta Lublin Ewa Dumkiewicz-Sprawka. W tej miłej uroczystości uczestniczyła Maja Strawa, uczennica klasy VI b, która wraz dyrektor Barbarą Grasińską-Ciereszko odbierała nagrodę jako laureatka Konkursu z Przyrody, do którego przygotowała ją Barbara Flis.