Walczyli o puchar burmistrza

3 czerwca na obiektach sportowych naszej szkoły odbyła się XV edycja turnieju piłkarskiego chłopców klas III i młodszych o Puchar Burmistrza Kraśnika. Do turnieju przystąpiło pięć szkół, które toczyły rozgrywki systemem „każdy z każdym”. Mecze wzbudziły bardzo dużo emocji wśród uczestników oraz licznie zebranych rodziców. Chłopcy zaprezentowali doskonałe, jak na swój wiek, umiejętności techniczne. Nie zabrakło wielu składnych akcji oraz pięknych bramek. XV edycję turnieju wygrała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku.

Wyniki poszczególnych spotkań:

PSP 2 – PSP 6 3:0

PSP 4 – PSP 5 3:1

PSP 1 – PSP 6 2:2

PSP 4 – PSP 2 0:6

PSP 1 – PSP 5 0:4

PSP 1 – PSP 2 1:1

PSP 1 – PSP 4 1:1

PSP 2 – PSP 5 1:1

PSP 5 – PSP 6 2:1

Końcowa tabela turnieju:

1. PSP 2 8p 11:2

2. PSP 5 7p 8:5

3. PSP 4 7p 7:10

4. PSP 1 3p 4:8

5. PSP 6 1p 5:10

Wręczenia nagród dokonał burmistrz Miasta Kraśnik, Mirosław Włodarczyk. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze napoje oraz wejściówki na odkrytą pływalnię. Każda szkoła otrzymała puchar, nagrodzono również wyróżniających się zawodników.

Najlepszy zawodnik turnieju - Mateusz Zdanowski PSP 4

Najlepszy bramkarz – Szymon Serwatka PSP 5

Król strzelców ( 4 bramki) – Michał Sołtys PSP 2

Wyróżniający się zawodnicy:

Buś Marcel – PSP 1

Biegaj Patryk – PSP 2

Surowiec Szymon – PSP 4

Piasecki Wiktor – PSP 5

Starobrat Oliwier – PSP 6

Wszystkie nagrody ufundowało Miasto Kraśnik, a organizatorem turnieju był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Kraśnik”.