JESTEŚMY Z WAMI, NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

CHALLENGENIEBIESKIEMOTYLE2021 to akcja zainicjowana przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Jej celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem oraz ich rodzinom. Aby przekazać iskierkę przyjaźni należało zostać nominowanym.

Pani  Iwona Kowalczuk z naszej świetlicy została nominowana przez p. Annę Ślusarz z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Kraśniku. Wykonała zadanie ze świetlicową grupą pierwszaków. Była to praca plastyczna – niebieskie motyle i serca dedykowane dzieciom z autyzmem.  Zdjęcie z wykonanej pracy z pozdrowieniem zostało przesłane na adres mailowy szkoły w Jarosławiu.  Następnie p. Iwona nominowała do wzięcia udziału w akcji  Dorotę Anders – Dudę ( pani bibliotekarka) oraz p. Teresę Zarzeczną, wychowawczynię klas drugich w naszej świetlicy. Życzymy powodzenia!