Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza

ZAWODY w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 12.10.2021 r. w Biszczy koło Biłgoraja odbyły się półfinałowe Zawody Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze wypadły nasze dziewczęta z klas 5-6, które zwyciężyły w swojej kategorii wiekowej oraz chłopcy w kategorii klas 7-8 także zdobywcy pierwszego miejsca. Obie drużyny awansowały do finału wojewódzkiego. Dziewczęta z klas 7-8 zajęły szóste miejsce, a chłopcy z klas 5-6 zajęli trzecie miejsce. Finał wojewódzki odbędzie się 21.10.2021 r. w Tomaszowie Lubelskim.

Wielkie gratulacje. Życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!

Oto skład naszych zawodników:

Klasy 5-6: Lena Szmyrgała 7c, Magdalena Kuśmierz 5c, Weronika Skowrońska 5c, Julia Wójcicka 5c, Emilia Bereś 5a, Julia Marcinkowska 7a, Paulina Ostrowska 7a – op. J. Andrzejczuk.

Klasy 7-8: Milena Sosnówka 8c, Emilia Wielgus 8c, Jagoda Rostek 8c, Hanna Michota 8d, Izabela Wyka 8d, Klaudia Dydo 8b, Martyna Ostrowska 8d – op. I. Mazurek.

Klasy 5-6 chłopcy: Jurkowski Radosław, Lenartowicz Ksawery, Mazurkiewicz Marcel, Różyło Szymon, Solecki Artur, Kulik Oliwier, Tobiasz Antoni, Strawa Bartosz - op. Konrad Szmyrgała.

Klasy 7-8 chłopcy: Paweł Bucoń 8c, Dawid Dzięgielewski 8a, Jakub Jaworek 8a, Jakub Kuś 8a, Kacper Partyka7d, Piotr Todys 8c, Wojciech Siekaczyński 8c – op. K. Szmyrgała.