Szanowni Rodzice

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa abyście zwrócili większą uwagę na filmy i seriale oglądane przez Wasze dzieci na platformie Netflix. Z doniesień medialnych wynika, że wielu uczniów ogląda lub obejrzało serial Squid Game, który jest przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia. Z informacji wynika, ze oglądają go również uczniowie klas młodszych. Serial ten zawiera:

• bardzo dużo scen przemocy,
  • akty seksualne,
  • sposoby popełniania samobójstw.

Serial ten cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, co sprawia, że jego oglądalność bardzo szybko wzrasta.

W trosce o prawidłowy rozwój naszych dzieci uprzejmie proszę o monitorowanie przeglądanych, przez dzieci, w Internecie treści oraz oglądanych filmów i seriali.

Z poważaniem Teresa Zarzeczna