Igrzyska powiatowe dzieci i młodzieży

W dn. 09.03.2022 r. w hali sportowej SP 5 rozegrano szkolne zawody sportowe w mini piłkę siatkową "4" chłopców. Nasi siatkarze po wygraniu etapu miejskiego stanęli do rywalizacji na szczeblu powiatowym. W zawodach wzięły też udział reprezentacje szkół z Urzędowa i Gościeradowa. W meczu otwarcia nasi siatkarze pokonali gości z Gościeradowa 2:1. W drugim meczu, z drużyną z Urzędowa, o zwycięstwie znów miał zadecydować tie`break. Po zaciętej walce nasi siatkarze musieli uznać wyższość rywali i ostatecznie zajęli drugie miejsce w zawodach, które nie jest premiowane awansem do kolejnego etapu. Szkoda, ponieważ niewiele zabrakło do osiągnięcia tego celu. Skład naszej drużyny: Oliwier Kulik (kapitan), Mateusz Kremlaś, Alessandro Tuderek, Gabriel Uzarek, Damian Mazurek, Antoni Tobiasz, Mikołaj Dąbrowski, Bartosz Strawa, Marcel Gonder, Damian Staroch. Opiekun: Witold Błądek.